İkinci El Mobilya Alımı – Satımı

Evlerimizin olmazsa olmazları,en önemli  ihtiyacı ve en çok kullandığımız eşyası olan mobilyalarımız. Geçmişte ihtiyaç unsuru olan mobilyalarımız günümüzde bir ihtiyaçtan ziyade  aynı zamanda da aksesuar olarak kullanılmaktadır. Hal böyle olunca, alım satım sektörü de hızlanmış, artık çok eskimeden ayrıldığımız eşyalarımız arasına girmiştir.

ikinci el mobilyaAncak İkinci el mobilya firmamız, sadece mecburi ihtiyaçtan değil,zevkinize uygun tasarımlı mobilyayı arayanlar için de vazgeçilmez bir adres olmuştur.Antalya ve çevresinde ikamet eden, ikinci el mobilya alım-satım yapmak isteyen müşterilerimiz artık aradıkları ürünleri birçok seçenekleriyle firmamızdan rahatlıkla temin edebilirler. İkinci el mobilyalarını satmak isteyen müşterilerimiz,eşyalarını eskidiği için değil evlerinde görmekten sıkıldığı veya değiştirme ihtiyacı hissettiği için değerlendirmek istemektedirler. İkinci el mobilya almak isteyen müşterilerimiz ise, ikinci el olan fakat eski olmayan mobilya almak arzusu ve ihtiyacı ile  mağazalarımızı tercih etmektedirler,böylece aradıkları kriterdeki eşyaları hem daha ekonomik şartlarda, hemde zevkine hitap eden ürünlere kolayca mağazamızdan temin etmektedir.İstanbul’da İkinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya satanlar arasında ortak nokta haline gelen firmamız her iki taraf içinde avantajlı bir seçenek haline gelmiştir.

Antalya'nın değişik semtlerinde birçok şubemizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.2000 li yıllardan itibaren başladığımız bu mesleğimiz spot eşya ve ikinci el eşya alanında siz müşterilerimizin sayesinde büyüyerek bu günlere gelmiştir.Bunda sizlerin bize olan güveni büyük rol oynamıştır.

İddia ediyoruz ki 2.el eşya veya spot eşya aradığınızda kalitenin hizmetin titizliğin ve ekonominin ne olduğunu hissedecek ve göreceksiniz.

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el ucgen@barisspot.com

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el gulluk@barisspot.com